KONTAKTY

Eurodelta spol. s r.o.
Hlavní 204
250 63 Veleň
tel: +420 283 930 912
napište nám
IČO 43002005 ,DIČ CZ43002005
Martina Ducháčová, Václav Ducháč

O NÁS

O NÁS

 

Obchodní společnost EURODELTA spol. s r.o. , byla založena roku 1991,což bylo zákonnou podmínkou pro získání povolení exportu tuzemského zboží do zahraničí. Na rozdíl od jiných obchodních společností, které se v danou dobu z větší části  orientovaly na dovoz zboží ,její orientace byla na export tuzemských výrobků. Na samém počátku vývoz byl zaměřen na dřevěné hračky od řady tuzemských výrobců. Na dřevěné hračky navázal vývoz kancelářských doplňků z bukového dřeva. Jednalo se o penály, kalamáře, stojánky na tužky . Zboží bylo dodáváno na zahraniční trhy pod značkou „pro Natura“ . Postupem času byla zahájena výroba speciálního nábytku-prodejních systému na což navázaly zakázky z oblasti nábytku a vlastních staveb  pro  výstavnictví.                                 Zvláštní etapou byla zakázková výroba dřevostaveb a jejich vývoz do Španělska. Rozvoj zakázek byl slušný, ale s nástupem krize a růstem rizika finančních ztrát, byla činnost omezena a následně zastavena.

Společnost tvořila exportem valuty které bylo lepší zhodnocovat přes dovoz zboží,než směňovat v tuzemských bankách .Zde začal i dovoz modelů automobilů,kdy se nám podařilo získat exklusivní dovoz modelů BBURAO z Itálie. Naše flexibilita v dodávkách zboží byla mnohem lepší,než dovoz konkurenčních značek . Byly jsme první, při zrodu prvního hypomarketu Globus v Brně,který jsme začali zásobovat modely automobilů. Postupně se dovoz modelů začal rozvíjet a rozšiřovat o další významné značky  SOLIDO,NEW RAY a BUSCH.

Od roku 1992 se v podmínkách obchodní společnosti pozvolna rozvíjela činnost v oblasti kompletace různého zboží určeného zejména pro kreativní tvoření dětí, ale i jejich rodičů. Kompletované zboží bylo výhradně  určeno pro naše zahraniční odběratele a zahraniční trhy. Postupem času začala dosahovat větších a větších rozměrů a stávající kapacita provozovny Veleň přestávala vyhovovat, což vedlo k  vybudování  samostatné výrobní provozovny v Praze 9,Čakovicích. Dnes výrobky z rukou našich zaměstnanců  můžete vidět na pultech evropských obchodů, které dodáváme pod různou obchodní značkou významných evropských společností. Při této příležitosti jsme se rozhodli, že i tuzemský trh by bylo dobré obohatit o zboží určené pro kreativní tvoření a začali jsme jej dovážet a postupně uvádět na náš trh. V současné období  výhradně dovážíme zboží  od významné společnosti z Německa, MAX BRINGMANN . Jmenovaná  společnost dodává  zboží vysoce kvalitní, certifikované, jehož výroba podléhá velmi náročným kvalitativním podmínkám. Ve své nabídce dnes máme jak kreativní výrobky, tak i papírenské a dekorační materiály k další výrobě.

 

Obchodní společnost EURODELTA spol. s r.o. v dnešní době má 60 pracovních míst, která jsou obsazována  tuzemským personálem.

OGQzY2U3N